Dla pracodawcy

Szanowny pracodawco,

witamy w Agencji WB Staffing! Jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszą firmą. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca między nami przebiegała w sposób satysfakcjonujący dla obu stron. Deklarujemy, że jakość świadczonych przez nas usług pozostaje na najwyższych standardach.

Rekrutacje stałe

WB Staffing to Agencja Pracy skupiająca doświadczonych specjalistów w branży zarządzania zasobami ludzkimi. Naszym atutem jest fachowa wiedza, stałe kształcenie się i umiejętność wykorzystania posiadanej wiedzy dla potrzeb Klienta. Doświadczenie, które zdobyliśmy na rynkach zagranicznych, w tym w takich krajach jak: Norwegia, Dania, Szwecja, Niemcy, Ukraina i Rosja przeniesie się na korzyści w Państwa przedsiębiorstwie.

Co oferujemy?
- profesjonalny dobór, selekcję i rekrutację pracowników,
- możliwość pozyskania najlepszych pracowników,
- gwarancję jakości świadczonych usług,
- wykorzystanie najnowszych rozwiązań rekrutacyjnych.

OUTSOURCING PERSONALNY - jako formalny pracodawca przejmiemy odpowiedzialność oraz wszystkie obowiązki wynikające z zatrudnienia pracownika.

DORADZTWO PERSONALNE – szczegółowo zdiagnozujemy potrzeby Państwa firmy i zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązania.

Praca tymczasowa

Dostarczamy pracowników tymczasowych pomagając naszym Klientom rozwiązywać problemy związane z czasowym brakiem pracowników lub ich sezonowym zapotrzebowaniem.

Praca za granicą

Na terenie Polski rekrutujemy kandydatów dla naszych zagranicznych partnerów

© WB Staffing - All Rights Reserved