Nasze usługi

Agencja pracy WB Staffing

 

WB Staffing

O nas:

Jesteśmy wiodącą agencją pracy, która oferuje kompleksowe rozwiązania kadrowe, dzięki którym możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, nie martwiąc się o rekrutację, i zarządzanie personelem.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Współpraca

Opieka:

  • Twoi pracownicy są dla nas najważniejsi. Zapewniamy całodobową opiekę koordynatorska oraz zakwaterowanie i transport dla ich komfortu i bezpieczeństwa.
  • Posiadamy własną bazę noclegowa i flotę samochodową, aby zapewnić kompleksowa obsługę na każdym etapie pracy.
  • Jako nieliczni podczas pierwszego dnia pracy, wysyłamy swoich podopiecznych pod nadzorem naszego koordynatora, aby usprawnić komunikację | w razie konieczności przeprowadzić selekcję

Zespół

Nasz zespół:

Nasz zespół liczy 25 doświadczonych ekspertów specjalizujących się w obszarach rekrutacji, legalizacji oraz koordynacji. Dzięki różnorodności kulturowej naszych pracowników, możemy zapewnić szeroki zakres umiejetnosci i bogate doswiadczenie, co przekłada się na wysoka jakość świadczonych usług.

Obsługa

Kompleksowa obsługa:

Nasze usługi obejmują pełne wsparcie kadrowe, zapewniając ciągłość zatrudnienia i pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów dla pracownikow. Dbamy o kompleksową obsługę, aby zapewnić stabilność oraz wygodę naszym klientom na kazdym etapie współpracy.

Szybkość realizacji zleceń

Szybkość realizacji:

Dzięki rozbudowanej sieci koordynatorów, którzy działają na terenie całego kraju, możemy zapewnić natychmiastową odpowiedz na potrzeby twojej firmy. Nasz zespół gotowy jest do działania, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, gwarantując pełną satysfakcje z naszych usług.

CO OFERUJEMY?

LEGALIZACJA

Legalizacja pobytu

Legalizacja zatrudnienia może być czasochłonnym skomplikowanym procesem.

Dlatego nasz zespół specjalistów oferuje wsparcie w procesie legalizacji zatrudnienia, pomagając Ci przejsc przez wszystkie niezbędne formalności i procedury bez zbędnych komplikacji.

WSPARCIE REKRUTACYJNE

Wsparcie rerutacyjne

Poszukiwanie idealnych pracowników może być wyzwaniem, ale z nami nie musisz

się o to martwić. Oferujemy wsparcie rekrutacyjne na każdym etapie procesu, pomagając Ci znaleźć najlepszych kandydatów, którzy pasują do Twojego zespołu i celów biznesowych.

OUTSOURCING PROCESÓW

Outsourcing procesów

Masz wrażenie, ze Twoja firma mogłaby działać efektywniej, gdybyś miał więcej czasu na koncentrację na swoich głównych celach biznesowych? Nasze usługi outsourcingu procesowego pozwalają Ci przekazać obsługę niektórych procesów operacyjnych naszemu doświadczonemu zespołowi, pozwalając Ci skupić się na kluczowych zadaniach.

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ

Biznes - agencja pracy tymczasowej

Wyobraź sobie, że masz dostęp do elastycznej sity roboczej, gotowej do działania od razu, kiedy tylko tego potrzebujesz. Nasza agencja pracy dostarcza wykwalifikowanych pracowników na krótkie i długoterminowe projekty, zapewniając Ci niezbędną elastyczność w działaniu.

OUTSOURCING KADROWO-PŁACOWY


Outsourcing kadrowy

Przekazując nam obsługę kadrowo-placową, możesz pozwolić sobie na oddelegowanie wszystkich spraw związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniami pracowników. To nie tylko oszczędza Twój czas, ale także eliminuje ryzyko popełnienia błędów w tym obszarze, co może prowadzić do poważnych konsekwencji.